قیمت طلا
قیمت ارز
ارز دیجیتال
خواجوند: کالدرون برای مصالحه پیام مثبتی داشت

تهران- ایران خبر : مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: در کنار انجام مراحل قانونی، هدف ما مصالحه با گابریل کالدرون است و واکنش او به این موضوع هم مثبت بود.

فیفا شب گذشته باشگاه پرسپولیس را در پرونده شکایت گابریل کالدرون و دستیاران این مربی محکوم کرد. بر این اساس باشگاه پرسپولیس موظف است مبلغ ۵۷۹ هزار و ۵۰۰ دلار به کالدرون، ۹۵ هزار و ۳۸۰ دلار به خوآکین و ۷۰ هزار و ۴۰۰ دلار به اینیگو والنسیا پرداخت کند. همچنین ۹ هزار دلار هزینه دادرسی مجموع این پرونده‌ها باید از سوی پرسپولیس پرداخت شود.

باشگاه پرسپولیس در مهلت ۱۰ روزه قانونی، نسبت به درخواست مشروح رای از فیفا اقدام می‌کند و پس از آن نسبت به سیر پرونده و اقدام‌های بعدی تصمیم‌گیری خواهد کرد.

باشگاه پرسپولیس پس از دریافت مشروح رای، ۲۱ روز کاری فرصت خواهد داشت که در صورت تشخیص، نسبت به طرح اعتراض در C.A.S (دادگاه عالی ورزش) اقدام کند.

مهدی خواجوند مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس روز دوشنبه در گفت‌وگویی تلویزیونی در مورد این محکومیت اظهار داشت: حکم کالدرون صادر و ابلاغ شده و من به عنوان مسوول حقوقی پرسپولیس پیگیری لازم را انجام خواهم داد. خوشبختانه پیام مثبتی از کالدرون گرفتیم. مدیریت باشگاه هم پیگیر حل و فصل این پرونده‌ها است تا بتوانیم همزمان با پیگیری روند حقوقی مصاحله هم صورت بگیرد که در زمان خودش این اتفاق رخ خواهد داد.

وی افزود: من تکلیف حقوقی دارم که وقتی دعوایی به من ابلاغ می‌شوم، پروسه قانونی آن را طی کنم. اگر تصمیم بر اتمام همکاری با بازیکن یا مربی وجود داد باید در پروسه قانونی آن اتفاق بیافتد. باید این مشکلات را آسیب شناسی کنیم.

مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: در تمام پرونده‌ها زمان را مدیریت کردیم و الان با فرجه قانونی مواجه نیستیم. حکم کالدرون در چند خط به ما ابلاغ شده و ما شرح تفضیلی حکم را می‌خواهیم تا ببینیم استدلال فیفا در محکومیت باشگاه چه بوده است. پس از ارائه «گراند حکم»، ۲۱ روز فرصت داریم که استیناف خواهی کنیم البته در همه پرونده ها می‌خواهیم مصالحه صورت بگیرد.

وی اضافه کرد: باید دلیل صدور این احکام علیه پرسپولیس آسیب‌شناسی شود. ما پرونده‌هایی داریم که در آن‌ها انجام تعهد قرارد د زمین خودش بسیار حائز اهمیت است. مدیران در نوشتن قرارداد پیش‌بینی پرداخت در موعد مقرر را داشته باشند.

صفحه اختصاصي پايگاه خبري تحليلي ايران خبر در اينستاگرام

http://instagram.com/irankhabarnews

كانال تلگرام پايگاه خبري تحليلي ايران خبر

 t.me/irankhabar_org

 وب سايت پايگاه خبري تحليلي ايران خبر

www.Irankhabar.org

 

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

*کد امنیتی