قیمت طلا
قیمت ارز
ارز دیجیتال
آغاز برگزاری آزمون‌های سراسری شایستگی دریانوردی به صورت آنلاین

ایران خبر : مدیرکل امور دریانوردان و سازمان‌های بین‌المللی تخصصی سازمان بنادر، گفت: آزمون‌های سراسری شایستگی دریانوردی در سمت‌های نامحدود به صورت آنلاین از صبح امروز آغاز شد.

به گزارش روزچهارشنبه پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی،«علی اکبر مرزبان» درباره برگزاری آزمون‌های سراسری شایستگی دریانوردی، تصریح کرد: پیرو ابلاغ شیوه نامه برگزاری آزمون‌های کتبی و آنلاین شفاهی سمت‌های نامحدود در مراکز امور دریانوردان بنادر تابعه و نیز هماهنگی‌ها برای اصلاح سامانه‌های نرم افزاری؛ برای نخستین بار آزمون‌های شایستگی دریانوردی در سمت‌های نامحدود بصورت هماهنگ وآنلاین برگزار شد.

مدیرکل امور دریانوردان و سازمان‌های بین المللی تخصصی سازمان بنادر افزود: این اقدام سازمان بنادر و دریانوردی در پاسخ به نیازها و انتظارات دریانوردان و جلوگیری از تردد غیرضروری به تهران و تسهیل در امور مربوطه و همچنین به منظور تمرکز زدایی بخشی از فعالیت‌های ستاد صورت پذیرفته است. 

به گفته مرزبان، در این دوره از آزمون‌های شایستگی تعداد ۷۲۷ نفر در ۲۵ ماده آزمونی شرکت کرده‌اند؛ این آزمون‌ها تا ۲۴ خرداد ماه و مطابق با برنامه زمان بندی ادامه خواهد داشت.

صفحه اختصاصي پايگاه خبري تحليلي ايران خبر در اينستاگرام

http://instagram.com/irankhabarnews

كانال تلگرام پايگاه خبري تحليلي ايران خبر

 t.me/irankhabar_org

 وب سايت پايگاه خبري تحليلي ايران خبر

www.Irankhabar.org

اخبار مرتبط

نظر شما

*کد امنیتی