قیمت طلا
قیمت ارز
ارز دیجیتال
بیش از ۴۵۰۰ کیلوگرم مواد غذایی غیر بهداشتی در جهرم معدوم شد

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: از ابتدای شیوع کروناویروس تا کنون ۴هزار و ۵۸۲ کیلو گرم مواد غذایی غیربهداشتی کشف و معدوم شده است.

ایران خبر : معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: از ابتدای شیوع کروناویروس تا کنون ۴هزار و ۵۸۲ کیلو گرم مواد غذایی غیربهداشتی کشف و معدوم شده است. سید مجید ارجمند چهارشنبه ۷ خرداد در جمع خبرنگاران گفت: از اسفند ماه سال ۹۸ تا کنون ۱۲ هزار و ۸۵۶ بازدید توسط کارشناسان بهداشت محیط از مراکز تهیه، توزیع و عرضه مواد غذایی در شهرستان انجام شده که طی آن ۴هزار و ۵۸۲کیلو گرم مواد غذایی غیربهداشتی کشف و معدوم شده است.

او افزود: به دلیل شیوع کرونا ویروس در این شهرستان، نظارت و فعالیت کارشناسان بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی جهرم از مراکز تهیه، توزیع و عرضه مواد غذایی بیش از پیش بوده که در ادامه همین بازرسی‌ها از این مراکز، ۵۱۲ اخطاریه نیز به دلیل عدم رعایت اصول بهداشتی صادر شده و در نهایت پلمب ۲۲۶ مورد از این مراکز را به همراه داشته است.

ارجمند بیان کرد: همچنین ۱۱۰ بازرسی از کارخانجات تهیه و توزیع مواد غذایی در شهرستان از سوی کارشناسان بهداشت محیط دانشگاه انجام شده و برای کنترل بیماری کووید ۱۹ نیز ۸۵ دستورالعمل بهداشتی صادر و ابلاغ شده است.

 

صفحه اختصاصي پايگاه خبري تحليلي ايران خبر در اينستاگرام

http://instagram.com/irankhabarnews

كانال تلگرام پايگاه خبري تحليلي ايران خبر

 t.me/irankhabar_org

 وب سايت پايگاه خبري تحليلي ايران خبر

www.Irankhabar.org

 

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

*کد امنیتی