قیمت طلا
قیمت ارز
ارز دیجیتال
۱۳۹۹/۳/۱ ۱۴:۵۴:۴۵
کد خبر: 1556

برچسب‌ها

حمایت از قدس در عمق اعتقادات ماست

بجنورد سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شیروان گفت: حمایت از فلسطین و قدس از عمق اعتقاد ما نسبت به اسلام و معارف نجات بخش و سعادت آفرین آن است و در این راه شعار مرگ بر اسرائیل را فراموش نمی کنیم.

ایران خبر :حجت الاسلام محمود عزیزی  اظهار کرد: روز قدس برای تمام مسلمانان جهان اهمیت فراوانی دارد و اکنون در جهان فراگیر شده است لذا این روز هیچگاه نباید فراموش شود و در آینده‌ای نه چندان دور مردم مظلوم فلسطین از سلطه و جنایت رژیم صهیونیستی آزاد خواهند شد.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شیروان با بیان اینکه آزادی قدس از آرزوهای دیرینه اسلام است، بیان داشت: رهبر معظم انقلاب فرموده‌اند تا ۲۵ سال آینده اسرائیل نابود می‌شود و این وعده محقق شده و قدس شریف آزاد می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه روز قدس تجلی وحدت امت اسلامی با محوریت مظلومیت مردان و زنان و بچه‌های پاره تن اسلام و فلسطین است، افزود: روز قدس برای دفاع از مظلوم و فریاد کشیدن بر سر ظالم و متکبر است و این روز فریادهای در دل مانده نزدیک به ۷۰ سال تجاوز و کشتار و بی رحمی بر مردم بی دفاع فلسطین است.

عزیری تصریح کرد: حضرت امام خمینی (ره) بنیان گذار نظام مقدس جمهوری اسلامی که با تیزبینی و درایت، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به روز وحدت امت اسلامی برای دفاع از مظلومیت قدس شریف و انزجار از استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهان خوار و اسرائیل کودک کش اعلام کرد.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شیروان گفت: امام خمینی (ره) فلسطین را نماد همبستگی و اتحاد امت اسلامی برای نشان دادن قدرت و عظمت اسلام و سستی و ضعف رژیم غاصب صهیونیستی دانست و ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی محور این فریاد از دل برآمده جهان و جوش و خروش با معرفت و شور و شعور با بصیرت است.

وی افزود: حمایت از فلسطین و قدس به تعبیر مقام معظم رهبری از عمق اعتقاد ما نسبت به اسلام و معارف نجات بخش و سعادت آفرین آن است و در این راه ما تا آخرین قطره خون و تا آخرین نفس ایستاده‌ایم و شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل از زبانمان نخواهد افتاد.

عزیزی تاکید کرد: در آستانه این روز بزرگ یاد و خاطره شهید سرافراز اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی را که آرمانش آزادسازی قدس شریف بود گرامی می‌داریم و با بیعتی دوباره با این آرمان امام خمینی (ره)، شهدا و مقام معظم رهبری که در کنار انتظار فرج حضرت صاحب‌الزمان (عج) که منادی آزادی مظلومان جهان و شکست استکبار است، بر همدلی و حمایت تمام مسلمانان و آزادی خواهان جهان در آزادی قدس شریف و ملت مظلوم فلسطین تاکید می‌کنیم.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شیروان در انتها بیان داشت: با توجه به شرایط فعلی، چشم تمام دنیا به ایران است که در بزرگداشت روز قدس چه خواهد کرد، که ما معتقدیم که این روز عظیم به هیچ وجه نباید فراموش شود.

   صفحه اختصاصي پايگاه خبري تحليلي ايران خبر در اينستاگرام

http://instagram.com/irankhabarnews

كانال تلگرام پايگاه خبري تحليلي ايران خبر

 t.me/irankhabar_org

 وب سايت پايگاه خبري تحليلي ايران خبر

www.Irankhabar.org

 

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

*کد امنیتی