قیمت طلا
قیمت ارز
ارز دیجیتال
اعلام روز قدس توسط امام خمینی با هدف یادآوری مساله فلسطین است

دبیرکل «عصائب اهل العراق» به مناسبت روز جهانی قدس گفت: اعلام روز جهانی قدس توسط امام خمینی (ره) با هدف یادآوری اهمیت مسأله فلسطین در هر سال صورت گرفت. 

به گزارش ایران خبر / به نقل از العهد، «قیس الخزعلی» دبیرکل «عصائب اهل العراق» به مناسبت روز جهانی قدس سخنرانی کرد.

وی در این سخنان اظهار داشت: اعلام روز جهانی قدس توسط امام خمینی (ره) با هدف یادآوری اهمیت مسأله فلسطین در هر سال صورت گرفت.

الخزعلی همچنین اعلام کرد: در روز جهانی قدس، اهمیت مسأله فلسطین به تمامی جهانیان یادآوری می‌شود.

دبیرکل عصائب اهل الحق عراق اظهار داشت: رژیم صهیونیستی برای همه جهان عرب و اسلام مضر است و این فقط به فلسطین و فلسطینی‌ها محدود نمی‌شود. آرمان فلسطین نزد امت اسلامی جایگاه خاصی دارد.

وی گفت که از زمان تاسیس رژیم صهیونیستی، آرمان فلسطین نزد امت عربی و اسلامی از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

الخزعلی تاکید کرد: اعلام روز قدس از سوی امام خمینی به منزله تجدید یادآوری این آرمان و یادآوری آن به همه جهانیان بود. این موضوع با هدف ادامه اقدام مقاومتی برای آزادسازی قدس و غلبه بر این غده سرطانی است.

وی در ادامه افزود: اسرائیلی ها خواستار تجزیه عراق از طریق ایادی خود و آمریکایی ها یعنی داعش بودند. عراقی ها با همت و فتوای مرجعیت دینی و وجود گروههای مقاومت اسلامی-ایرانی در برابر تجزیه عراق ایستادند. عراق، قوی بازگشته است و قدرت آن با حشد شعبی تقویت شد.

الخزعلی جنایت ترور شهیدان سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس را جنایت بزرگ عصر نامید و گفت: این جنایتی بود که آمریکا آن را اجرا کرد اما تصمیم و طرح آن اسرائیلی بود. منافع اسرائیلی ایجاب می کرد که حاج قاسم ترور شود زیرا تهدید نخست برای آنها محسوب می شد و حامی اقدام مقاومتی علیه این رژیم در سراسر دنیا بود. خونهای این دو شهید به نابودی طرح های رژیم صهیونیستی و آمریکا منجر خواهد شد.

وی پایان حضور نظامی آمریکا در عراق و منطقه را حتمی دانست و گفت: این وعده ای که ما به آن پایبند هستیم. همچنین زوال و نابودی رژیم اسرائیل پس از پایان حضور نظامی آمریکا [در عراق] حتمی است.

   صفحه اختصاصي پايگاه خبري تحليلي ايران خبر در اينستاگرام

http://instagram.com/irankhabarnews

كانال تلگرام پايگاه خبري تحليلي ايران خبر

 t.me/irankhabar_org

 وب سايت پايگاه خبري تحليلي ايران خبر

www.Irankhabar.org

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

*کد امنیتی