قیمت طلا
قیمت ارز
ارز دیجیتال
اطلاعاتی جدید از گوشی «گلکسی نوت ۲۰ پلاس» فاش شد

بسیاری از علاقه‌مندان به گوشی‌های سامسونگ مدتی است که انتظار مشاهده و خرید گوشی جدید گلکسی نوت ۲۰ پلاس را می‌کشند. اکنون اطلاعاتی جدید از این گوشی منتشر شده است.

خبرگزاری ایران خبر : بسیاری از علاقه‌مندان به گوشی‌های سامسونگ مدتی است که انتظار مشاهده و خرید گوشی جدید گلکسی نوت ۲۰ پلاس را می‌کشند. اکنون اطلاعاتی جدید از این گوشی منتشر شده است.


به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، به نظر می‌رسد گوشی جدید گلکسی نوت ۲۰ پلاس ارای یک باتری ۴۵۰۰ میلی آمپری و دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی باشد. خبری که برای افرادی که از گوشی خود استفاده زیادی می‌کنند اهمیت بسزایی دارد.
اگر برای شما سوال است که چرا باتری ۴۵۰۰ میلی آمپری گلکسی نوت ۲۰ پلاس مهم است، کافی است به یاد بیاورید که گوشی گلکسی نوت ۱۰ پلاس دارای باتری ۴۳۰۰ میلی آمپری بوده است. البته نسل ۵G از باتری قوی‌تر ۵ هزار میلی آمپری برخوردار است.


بر اساس یک آزمایش، باتری مذکور قادر به ۸۷ ساعت استقامت با سرعت بارگیری ۱۲۰ هرتز و ۹۷ ساعت در ۶۰ هرتز است. از سوی دیگر اگرچه گفته شده گوشی گلکسی نوت ۲۰ پلاس از سنسور دوربین اصلی ۱۰۸ مگاپیکسلی نیز برخوردار خواهد بود، اما هنوز مشخص نیست که آیا این سنسور با گلکسی اس ۲۰ اولترا برابر خواهد بود یا خیر.

 
 
   صفحه اختصاصي پايگاه خبري تحليلي ايران خبر در اينستاگرام

http://instagram.com/irankhabarnews

كانال تلگرام پايگاه خبري تحليلي ايران خبر

 t.me/irankhabar_org

 وب سايت پايگاه خبري تحليلي ايران خبر

www.Irankhabar.org

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

*کد امنیتی