قیمت طلا
قیمت ارز
ارز دیجیتال
آغاز اردوهای ورزش‌های جانبازان و معلولین و تصمیم‌گیری در خصوص پاراوزنه‌برداری

مسئولان فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین تصمیم دارند در صورت مساعد بودن شرایط اردوهای خود را در رشته‌های پاراتیراندازی و پارادوومیدانی آغاز کنند.

خبرگزاری ایران خبر- از اواخر اسفند ماه سال گذشته بود که تمامی فعالیت‌های ورزشی در کشور به دلیل شدت گرفتن بیماری کرونا بنا به تصمیم مسئولان ستاد ملی مبارزه با ورزش در کرونا به حالت تعلیق در آمد و ورزشکاران پس از این اتفاق مجبور به پیگیری تمرینات انفرادی در خانه شدند.

اکنون پس از گذشت نزدیک به سه ماه، روز گذشته رییس جمهور در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا اجازه از سرگیری فعالیت‌های ورزشی را در سی رشته ورزشی انفرادی و گروهی را البته بدون حضور تماشاگران ابلاغ کرد.

در همین راستا پس از این اتفاق برخی فدراسیون‌های ورزشی از جمله فدراسیون جانبازان و معلولین در حال برنامه‌ریزی برای آغاز اردوهای خودشان هستند و مسئولان این فدراسیون تصمیم دارند در صورت مساعد بودن شرایط و همچنین اجازه کمیته ملی پارالمپیک اردوهای خود را در رشته‌های پاراتیراندازی و پارادوومیدانی آغاز کنند. البته در حال حاضر اجازه برگزاری تمرینات به صورت گروهی داده نشده است و تمرینات در صورت از سرگیری مجدد از اول خرداد ماه به صورت انفرادی خواهد بود.

خبر دیگر از این فدراسیون اینکه قرار است پس از ماه مبارک رمضان با حضور رییس فدراسیون، سرپرست انجمن پاراوزنه‌برداری و معاون فنی فدراسیون درخصوص برنامه‌های تیم ملی در این رشته و تغییرت احتمالی در کادرفنی تیم ملی تصمیم‌گیری شود.

   صفحه اختصاصي پايگاه خبري تحليلي ايران خبر در اينستاگرام

http://instagram.com/irankhabarnews

كانال تلگرام پايگاه خبري تحليلي ايران خبر

 t.me/irankhabar_org

 وب سايت پايگاه خبري تحليلي ايران خبر

www.Irankhabar.org

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

*کد امنیتی