قیمت طلا
قیمت ارز
ارز دیجیتال
اندرویدی‌ها واتس اپ را به روزرسانی کنید

ویژگی مسنجر روم که ماه گذشته توسط فیس بوک راه اندازی شده بود، چند روز پیش با افزایش ظرفیت مواجه شد و اکنون این برنامه در واتس اپ که متعلق و زیر مجموعه فیس بوک است، ادغام شده است.

ایران خبر :ویژگی مسنجر روم که ماه گذشته توسط فیس بوک راه اندازی شده بود، چند روز پیش با افزایش ظرفیت مواجه شد و اکنون این برنامه در واتس اپ که متعلق و زیر مجموعه فیس بوک است، ادغام شده است.


به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، فیسبوک مسنجر روم را در واتس اپ برای اندروید با آپدیت ۲.۲۰.۱۶۳ بتا ادغام کرده است. به روزرسانی اخیر، گزینه جدید "روم" را به منوی اشتراک گذاری در داخل گپ ارائه می‌دهد و شما را به مسنجر هدایت می‌کند تا فضایی را ایجاد کنید که بتوانید یک تماس ویدیویی گروهی با حداکثر ۵۰ نفر داشته باشید.


این ویژگی در حال حاضر فقط برای تعداد محدودی از کاربران بتا در چند کشور در دسترس است، اما به زودی در کشور‌های بیشتری گسترش می‌یابد.


اگر علاقه دارید این ویژگی را امتحان کنید، می‌توانید در برنامه بتا ثبت نام کنید یا یک نسخه معتبر از نسخه بتا ۲.۲۰.۱۶۳ واتس اپ را برای اندروید به سادگی از فضای گوگل پلی بارگیری و نصب کنید.

 
 
   صفحه اختصاصي پايگاه خبري تحليلي ايران خبر در اينستاگرام

http://instagram.com/irankhabarnews

كانال تلگرام پايگاه خبري تحليلي ايران خبر

 t.me/irankhabar_org

 وب سايت پايگاه خبري تحليلي ايران خبر

www.Irankhabar.org

 

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

*کد امنیتی