قیمت طلا
قیمت ارز
ارز دیجیتال
دو لژیونر ایرانی در میان ستارگان ناکام لیگ قطر

مرتضی پورعلی‌گنجی، مدافع ایرانی العربی و کریم انصاری‌فرد، مهاجم ایرانی السیلیه در میان بازیکنان کم‌فروغ آسیایی لیگ ستارگان قطر قرار گرفتند.

پایگاه خبری ایران خبر :

روزنامه استاد الدوحه قطر در نسخه چاپی امروزش (جمعه) با انتشار گزارشی درباره نمایش کم‌فروغ برخی بازیکنان آسیایی تیم‌های لیگ ستارگان در فصل جاری با اشاره به مرتضی پورعلی‌گنجی، بازیکن خط دفاعی تیم العربی نوشت: این بازیکن ایرانی یکی از همین نام‌هاست. او که چندین فصل را در لیگ ستارگان قطر با تیم السد سپری کرده بود، برای تقویت تیم العربی دوحه به خدمت گرفته شد. تیمی که در جستجوی عناوین قهرمانی بود.

در ادامه این مطلب روزنامه قطری آمده است: مرتضی پورعلی‌گنجی کمتر از حد انتظار ظاهر شد و به دلیل بازگشت ضعیفش انتقادهایی را به وجود آورد. همین مسئله باعث شد تا برخی افراد در باشگاه العربی خواهان جدایی‌اش از این تیم برای فصل آینده شوند.

روزنامه استاد الدوحه سپس با انتشار اسامی بازیکنان آسیایی فصل جاری ستارگان قطر خاطر نشان کرده است: بازیکنانی دیگری نیز هستند که نتوانستند سطح فنی موردانتظار را پس از نخستین حضورشان در فوتبال قطر به نمایش بگذارند. کریم انصاری‌فرد، مهاجم ایرانی السیلیه و بازیکنانی از تیم‌های الغرافه، الدحیل و الریان در این دسته جای می‌گیرند.

  صفحه اختصاصي پايگاه خبري تحليلي ايران خبر در اينستاگرام

http://instagram.com/irankhabarnews

كانال تلگرام پايگاه خبري تحليلي ايران خبر

 t.me/irankhabar_org

 وب سايت پايگاه خبري تحليلي ايران خبر

www.Irankhabar.org

 

 

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

*کد امنیتی